Jackovi stránky o všem....

Statistika

Aplikace

Live PVR

Live PVR - obrázekTato aplikace nabízí tři užitečné rekordéry v jednom: Meeting Notes PVR, Phone Call PVR a Voice Recorder PVR. Meeting Notes vám pomůže zaznamenat osobní poznámky, používá přednastavený nebo ruční start. Dále Phone Call, to je aplikace, která vám zvládne v reálném čase zaznamenávat vaše hovory a to jak automatickým spuštěním tak i manuálním stiskem určité klávesy. Nakonec Voice Recorder je klasický záznam zvuků, který umožňuje jakoukoli délku nahrávky (omezuje vás akorát vaše volná paměť).

Download

 

 

Best Message Storer
Best Message Storer - obrázekAplikace pro správu a export SMS, MMS a emailů.

Download

Pico blogger

Pico blogger - obrázekPicoblogger vám umožní si vést snadno svůj blog. Vše, co ze svého telefonu odešlete či změníte se téměř okamžitě objevuje na serveru www.picostation.com.Zajímavou funkcí je i možnost automatického vedení blogu. Váš mobilní telefon pak bude automaticky odesílat každou fotografii, kterou jeho vestavěným fotoaparátem pořídíte a je jen na vás, zda zvolíte odesílání plně automatické nebo raději každou fotografii budete zvlášť potvrzovat.

Download

Putty

Putty - obrázekFree telnet/ssh klient pro symbian mobily.

Download

ScanR

Program umožňuje pořídit fotku přes vestavěný fotoaparát a její přímé odeslání na zadanou email adresu kam vám přijde ve formátu PDF.Umí i hromadný upload a úpravu "naskenované" fotografie.

ScanR