Jackovi stránky o všem....

Statistika

Software

MidpX

Program pro vyzkoušení JAVA aplikací a java her na vašem počítači.

 

SE menu editor

SE-menu_editor.rar, (887.12kB)
Velikost: 887Kb
Operační systém: Windows: XP, ME, 98, Vista atd.

SE menu editor je velmy kvalitní program v anglickém jazyce. V tomto programu si můžete upravovat menu vašeho Sony Ericssonu D750i, K600i, K610i, K750i, W800i a W810i. Můžete použít buď přednastavené ikony a nebo siudělat své. Je to velmy povedený program pro editaci vašeho mobilu.

GD track editor v2.2 CZ

GD-editor.rar, (267.96kB)
Velikost: 267Kb
Operační systém: Windows: XP, MI, 98, 95, Vista atd., Linux

Konečně program přes který si sami můžete vyrobit java hru. Tento program je v češtině a můžete přes něj dělat hru Gravity defied. Přes tento program je sice GD obtížné vyrobit ale při chvíly snahy to ale dokážete. Za nějakou dobu dobu očekávejte moji vlastí verzy této oblíbené hry.

Easy GIF animator 4.1

egifan4p.exe, (1.33MB)
Velikost: 1,32Mb
Operační systém: Windows: 95, 98, ME, NT, 2000, XP

Velmy jednoduchý a zároveňvelmy povedený program. Snadno uděláte z několika obrázků jednoduchou animaci v *.gif. Program je v angličtině.

IP Changer premium

IP Changer premium.zip, (2.14MB)
Velikost: 2,13Mb
Operační systém: Windows: XP, Vista, 95, 98, 2000 atd.

Další šikovný prográmek který dokáže změnit vaši IP adresu. Jednoduše vám vymění IP a vy si potom můžete dále užívat a nikdo o tom nemusí vědět, zkrátka velice zdařilí program.

Peer guardian 2

Peer guardian 2.0 beta.exe, (861.81kB)
Velikost: 861Kb
Operační systém: Windows: XP, Vista, 98 atd.

Velice jednoduchý prográmek který dokáže blokovat IP adresy. Program je v angličtině.

Sjboy emulator

Sjboy emulator.rar, (1MB)
Velikost: 1Mb
Operační systém: XP, Vista, 98 atd.


Další velmy užitečný program na zkoušení java her v PC. Tento program je o něco lepší než Midpx. Umí totiž načíst 3D hry ale bohužel je nepřehraje. Další výhodou je že hry zpustí daleko rychleji a lépe s nimi pracuje. Navíc si můžete vybrat i z několika tipů telefonů, a to z: Nokie 3100, N70, Motoroly V300 a Sony Ericssonu K750.

Midpx

midpx.exe, (1.74MB)
Velikost: 1,74Mb
Operační systKwyshell time

Suprový program v kterém se dají hrát java hry na mobil. V tomto programu rozjedete skoro všechny hry v rozlišení 176x208 a 176x220. Bohužel na něj nerozjedete 3D hry. Program je v angličtině. K tohu aby jste v něm otevřely hru, tak kliknete na danou java hru a dáte otevřít v programu, potom vyberete tento program.ém: Windows: XP, 2000, Milenium, 98, atd.
Výrobce:

Zoom player standard 5 EN

zp500std.exe, (1.46MB)
Velikost: 1,45Mb
Kompabilita: Windows: 98, XP, 2000, Milenium, Vista, 2003.
Výrobce: ???

Výborný a graficky velmi vyvedený přehrávač. Přehrává mp3, mp4, wmv, wma, mpeg, mpeg4, avi, 3gp a mnoho dalšího. Mírný černo oranžový vzhled zajišuje vychutnání hudby, filmu či videa. Dokonalý přehrávač pro práci. Bohužel je jen v EN tak si zkuste stáhnout češtinu.

VDownloader (alfa)

Vdownloader03alfa.zip, (2.64MB)
Velikost: 2,63Mb
Kompabilita: Windows: XP, 2000, Milenium, Vista, atd.
Výrobce: ???

Jedná se o super program který umožňuje stahovat videa z webů jako je např: YouTube.com, Google video, Grinvi a Daily Motion. V tomto programu sim ůžete vybrat i velikost videa, např: MPEG, Avi atd. Program je v EN ale to by nemělo vadit.

WinRAR CZ

winrar.exe, (1009.65kB)
Tento prpgram je velice používaný na rozbalení filmů a mnoha jiných věcí. Podporuje formáty jako JAR, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2 a mnoho dalšího. Program je v češtině ale bohužel je to pouze demoverze.
DVD Ripper
Jednoduchý prográmek, dokáže zkonvertovat DVD do formátu avi, který přehrávají např. smartmovie nebo DivX Player. Snadno a rychle tak můžete sledovat vaše oblíbené DVD v telefonu.
 
 
 Stáhnout zdarma

 

S60 Theme Studio

preview

Nokia theme studio 3.1 je prográmek pro tvorbu schémat pro vaši nokii, pozor na velkou velikost (131MB).

  
 

Svátky
Tento prográmek dokáže vyexportovat všechny svátky do kalendáře v MS Outlooku. Následně je pak můžete synchronizovat s telefonem a mít tak na pohotovostním displeji vždy zobrazený aktuální svátek daného dne:)
  
 

Digital MediaRescue Professional
Tento program vám pomůže obnovit ztracené soubory a data ze všech typů médií. Software podporuje zotavení po náhodném smazání, el. přepětí, zavirování, u formátovaných nebo poškozených médií, špatné funkci hardware nebo z jiného důvodu.Program prozkoumá každý sektor úložných zařízení (pevný disk, USB nebo flasch disk) za účelem nalezení vymazaných a ztracených souborů. Program "zná" vnitřní formát souboru a tak může automaticky poznat soubor i bez skutečných dat na disku. Když program lokalizuje rozpoznanou posloupnost dat, nastartuje proces ZOTAVENÍ a rekonstruuje soubor sektor za sektorem na další diskovou mechaniku s maximální možnou integritou.
  
  

MP3go128
Mp3go128 je program, který konvertuje mp3 soubory z vysokým bitrate na soubory s nižším bitrate. Pokud chcete mít ve svém telefonu nebo přehrávači více mp3 souborů, můžete zkonvertovat všechny vaše mp3 soubory s vysokým datovým tokem (bitrate) na menší soubory s nižším datovým tokem bez většího dopadu na kvalitu zvuku (pokud vyberete bitrate alspon 128K).
  
  

Audacity
Audacity je výborný a jednoduchý freeware program, ve kterém můžete upravovat hudbu ve formátu mp3. Můžete například vystříhnout část písničy, ztišit písničku na konci a jiné.

 
 
super
Program SUPER, je vynikajícím freeware pomocníkem pro konverzi videí do formátů, které přehrávají mobilní telefony. Program je skutečně jednoduchý a účelný, jakékoliv video si během chvilky překonvertujete a můžete jej sledovat ve vaší N73.